OÜ Flora Kaubandus tegevusvaldkond on küünalde ja kodukeemiatoodete, s.h. pesupulbrite, puhastusainete, seepide jm. jae- ja hulgimüük.

| Uudised | Tooted | Kasulik teada | Kontakt | |

   TOOTED
   PESUPULBRID
   SEEBID
   PUHASTUSVAHENDID
     Pesule
     Nõudele
     Pindadele
     Eripuhastusvahendid
     Autohooldus
     Plekieemaldus
   Roheline seep
   KÜÜNLAD

«- T a g a s i - PUHASTUSVAHENDID / Plekieemaldus

Plekieemaldi sapiga

Eemaldab väga hästi mitmesuguse erineva päritoluga plekke: vere-, kohvi-, tee-, meigi-, rooste-, piima-, rasva-, õli-, tindi-, puuvilja-, veini- ja juurviljaplekke nii värviliselt kui valgelt kangalt. Eemaldab plekid (ka vanad) erinevatelt kangaliikidelt, kangast kahjustamata. On kergesti väljaloputatav. Pesemise tõhustamiseks on soovitav kasutada plekieemaldit samaaegselt pesupulbri või -geeliga, valades seda 1 korgitäis (35 ml) otse pesumasinasse või leotusvahendile ettenähtud sahtlisse.

Pakend: 1 l plastpudel.
Plekieemaldi sapiga, harjaga pudelis

Eemaldab efektiivselt rasva-, õli-, huulepulga-, vere-, kohvi-, veini-, tee-, puuvilja-, ketsupi-, sinepi-,- ja rohu plekke, aga ka muna- jt.valguplekke kõigilt kangaliikidelt. Spetsiaalne, riiete puhastamiseks kohaldatud hari, aitab eemaldada plekke ning kulunud kangakiu osakesi.

Pakend: 200 ml plastpudel harjaga
  
Plekieemaldusseep sapiga

Eemaldab nii värsked kui ka vananenud vere-, rasva-, marja-, puuvilja-,kohvi-, tee-, tindi- jt. plekid. Sobib ideaalselt särkide mansettide ja kraede, sokkide ning lastepesu ja igasuguste nii valgete kui värviliste kangaste pesemiseks.

Pakend: 90 g paberpakend.